De luchtfoto's van ons bouwproject 'Park Zuytwillemsvaert' (Wertha) in Weert geven een prachtige blik op de voortgang van dit bijzondere project aan het kanaal Zuid Willemsvaert.
De eerste fase van het bouwproject nadert haar einde. De prognose is dat in januari de twaalf koopappartementen - genaamd "Anna" - opgeleverd worden. Stap voor stap worden de steigers afgebroken en wordt de architectuur en het aanzicht van de gebouwen mooi zichtbaar voor passanten.
De verwachting is dat in de zomer van 2020 alle 135 huurappartementen, de 16 koopappartementen én de 6 woningen aan de Penitentenstraat opgeleverd worden. Een mooie en haalbare doelstelling.
In mei 2020 wordt er gestart met de bouw van fase twee, aangezien de twaalf woningen 'Groenland' zijn verkocht. Inmiddels zijn de resterende tien woningen ook in verkoop gegaan en direct geopteerd! Daarnaast zijn de watervilla's in de verkoop gekomen en zullen spoedig de laatste tien appartementen naast de Mouttoren volgen.
De Mouttoren wordt in het voorjaar gerenoveerd. Bovengenoemde woningen liggen fraai nabij deze toren.
Pal aan het kanaal de ‘Zuid Willemsvaart’ wordt in nauwe samenwerking met de gemeente Weert flink gebouwd aan een...
Aan de voormalige Industriekade is Bouwbedrijven Jongen in december jl. gestart met de realisatie van ‘Park...
Wonen aan de boulevard in Weert. Maandag 20 mei 15.00 uur wordt de officiële handeling door wethouder Wendy van Eijk...